Zlatá rybka - fotografie na 24 karátovém zlatě
  • Zlatá rybka - fotografie na 24 karátovém zlatě

Zlatá rybka III. - pigmentový tisk 1/30

176 $
Není daň

Ušlehtilý fotografický tisk - Antrakotypie na bílé plastové desce, Indigo pigment na 24- karátovém zlatě, dřevěný rám, nezaskleno. Edice #1/30 Signováno na zadní straně. Limitovaná edice max 30 kusů

Rámování
Rozměr
Počet
skladem

Toto je opravdový sběratelský kousek. Ručně vyráběná fotografie na 24 karátovém zlatě. Díky tomuto drahému kovu na vás bude zářit z temně zelených hlubin zlatá rybka (která vám možná splní nějaké přání – negarantuji) . V závislosti na dopadajícím světle bude svítit víc, či méně, vždy však nepřehlédnutelně. Ačkoliv se to nezdá, na vytvoření obrazu byl použitý výhradně modrý Indigo pigment, který v kombinaci se zlatem dává opravdu zajímavou metalickou zeleň.

Antrakotypie patří mezi ušlechtilé fotografické techniky staré přes 100 let. Je založena na principu selektivního vytvrzení želatiny, která je přes negativ osvícena UV zářením. Fotografie se vyznačují neobyčejnou stálostí v čase, jiskřivými světly a temnými, světlo pohlcujícími stíny. Výsledná fotografie má neopakovatelný vzhled, a díky množství ruční práce je každý kus originál.

Illustrace Biodiversity Heritage Library: www.biodiversitylibrary.org

zl-rybka-III-pigment